با سلام خدمت مشتریان عزیز و گرامی

شما عزیزان می توانید برای ثبت سفارشات یا گرفتن مشاوره درباره انتخاب لباس کار مناسب شغل خود با شماره تلفن فروشگاه یا شماره موبایل مدیر فروش مجموعه آقای محبی تماس بگیرید همچنین آقای محبی در واتساپ و تلگرام به پیام های شما عزیزان در اسرع وقت پاسخ گو خواهند بود .

فروشگاه لباس کار : 44 17 76 66 021

مدیر فروش : 95 44 015 0912 آقای محبی

همچنین عزیزان برای ثبت سفارش دوخت لباس کار می توانید از صفحه طراحی و دوخت سفارشی اقدام به ثبت سفارش لباس کار نمایند تا همکاران ما بعد از دریافت اطلاعات و بررسی آنها با شما عزیزان برای انجام مراحل بعدی تماس حاصل  کنند .

اگر قصد سفارش لباس کار شما فوری است می توانید با کلیک روی تصاویر واتساپ یا تلگرام بصورت مستقیم به مشاوران ما پیام دهید تا با دریافت مشاوره رایگان لباس کار مناسب شغل خود را تهیه فرمایید.

همچنین ما برای ارتباط مستقیم و راحت تر مشتریان عزیز با بخش های مختلف فروشگاه ایمیل های اختصاصی هر بخش را تعریف کرده ایم که پاسخ ایمیل ها حداکثر طی 48 ساعت جواب داده می شوند و در صورت عدم پیگیری ایمیل ها ممنون خواهیم شد از طریق واتساپ یا تلگرام  پیگیری نمایید .

مدیریت : management@tarrahandookht.ir

مدیر فروش : salesmanager@tarrahandookht.ir

پشتیبانی : support@tarrahandookht.ir

آدرس با مترو : ایستگاه مترو حسن اباد، خروجی سمت چپ، مستقیم به سمت خیابان حافظ از سمت راست، بعد از بانک سپه، اولین خیابان سمت راست به اسم صدری، اولین خیابان سمت راست به اسم میر محمدی، ولین کوچه سمت راست به اسم بن بست اول شرقی، پلاک ۳، طبقه دوم

آدرس با موتور : خیابان حافظ،۵۰۰متر مانده به زیر گذر میدان حسن اباد، دست راست خیابان پیام انقلاب، دست چپ اولین کوچه به اسم میرمحمدی، بن بست اول شرقی، پلاک ۳، طبقه دوم

آدرس با ماشین : خیابان حافظ، نرسیده به زیر گذر میدان حسن اباد، دست راست خیابان صدری، اولین کوچه سمت راست به اسم میرمحمدی، اولین بن بست سمت راست به اسم بن بست اول شرقی، پلاک ۳، طبقه دوم

در آخر اگر قصد دارید ما با شما عزیزان تماس بگیریم یا سفارش خود را ثبت کنید می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید و برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما مراحل بعدی سفارش شما عزیزان را پیگیری نمایند .

فرم تماس با فروشگاه لباس کار

مشتریان گرامی برای نقد و انتقاد نیز می توانید از همه راه های ارتباطی گفته شده استفاده نمایید و اطمینان خاطر می دهیم ما با کمال دل پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان خواهیم بود و تلاش خواهیم کرد نواقص را بر طرف کنیم .