فروشگاه لباس کار طراحان دوخت برتر

با نام و یاد خدای بزرگ و مهربان که جز لطف و کرم از درگاهش ندیده ایم، خدایی که همیشه و همه جا یاری گر بندگانش بوده و هست و خواهد بود.

معرفی تولیدی لباس کار طراحان دوخت برتر

تولیدی لباس کار طراحان دوخت برتر در سال 1375 فعالیت کارگاهی خود را در منطقه باقر شهر بهشت زهرا در یک زیر زمین شصت متری و با سه چرخ خیاطی و یک چرخ زیگزال با سه نفر خیاط شروع کرد، این کارگاه در ابتدای کار شروع به تولید دو مدل لباس کار مهندسی و کارگری نمود و عمده مشتریان ما کارگاه های تولیدی و کارخانجات کوچک شهرک های صنعتی محدوده کهریزک و باقر شهر بودند.
در سال 1380 این کارگاه توانست در محدوده خیابان گمرک و راه آهن تهران در نزدیکی میدان هلال احمر یک فروشگاه لباس کار افتتاح نمایید و با شروع به کار فروشگاه مدل های دیگر لباس کار چون لباس کار شیک و لباس کار حرفه ای نیز به محصولات تولیدی اضافه شد .
فعالیت های فروشگاه نیز با لطف و عنایت خداوند گسترش یافت و تا سال 1385 توانستیم مشتریانی از اکثر شهرهای کشور عزیزمان ایران داشته باشیم، به دلیل اعتمادی که مشتریان عزیز در طول این مدت به فروشگاه لباس کار طراحان دوخت برتر داشتند احساس شد که برای راحتی مشتریان عزیز دیگر نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشند و فقط از طریق تماس تلفنی سفارشات خود را اعلام نمایند و لذا بخش ارسال پستی تولیدی فعال گردید و با عنایت خداوند از این طریق و به روش تبلیغات دهان به دهان مشتریان دیگری نیز از سطح کشور جذب نمودیم و به لطف صداقت و قیمت مناسب و مشتری پسند که از ابتدا با مشتریان خود داشتیم به این جایگاه برسیم.
در ادامه در اوایل سال 1388 فروشگاه لباس کار از میدان هلال احمر به بازار لباس کار میدان حسن آباد نقل مکان کرد دلیل این نقل مکان دسترسی بهتر مشتریان عزیز به ما و همچنین استفاده از امکانات بروزتر که منطقه حسن آباد نسبت به میدان هلال احمر داشت، مثلا یکی از این امکانات دسترسی آسان فروشگاه لباس کار به مترو بود تا مشتریانی که از طریق فرودگاه مهرآباد یا ترمینال های آزادی و جنوب برای دریافت سفارش خود به تهران می آمدند احساس آرامش در نقل و انتقال محصولات خود را داشته باشند.
همچنین با این نقل مکان ما به سایر تولیدکنندگان و همکاران در تهران نزدیک تر شدیم و فعالیت های بین همکاری نیز گسترش یافت به صورتی که در حال حاضر به غیر از تولیدی لباس کار طراحان دوخت برتر با 18 تولیدکننده از بهترین تولیدکنندگان لباس کار تهران، فعالیتی شبه به تعاونی ایجاد نموده ایم، به صورتی که اگر جنسی لازم بود به دلیل تعدد مشتریان و سفارشات زیاد عزیزان به راحتی و بدون افزایش قیمت لباس کار، محصولات مورد نیاز مشتریان را فراهم کنیم.
در حال حاضر حتی با توجه به شرایط موجود ما قادر هستیم بالغ بر 50 مدل لباس کار که هر یک حداقل در سه رنگ متفاوت و در چهار سایز استاندارد تولید نموده و بصورت فرم عمومی آماده در فروشگاه لباس کار موجود داشته باشیم.
محصولات موجود در بخش فروشگاه اینترنتی لباس کار نیز قابل مشاهده و بررسی می باشند و با بروز شدن فناوری در کشور عزیزمان ایران امکان ایجاد سایت های فروشگاهی بروز شده و برای راحتی مشتریان از بابت مشاهده مدل لباس ها و همچنین امکان مقایسه قیمت ها و شفافیت سازی قیمت برای عموم محرز می باشد و تفاوتی بین مشتریان عزیز قایل نیستیم.

فروشگاه اینترنتی لباس کار طراحان دوخت برتر
با ایمان و اعتقاد سایت فروشگاهی خود را در سال 1392 فعال نموده و با جذب نیروهای جوان و متعهد شروع به سازمان دهی این بخش از فعالیت های خود کردیم، با عنایت خداوند در این بخش نیز با جلب اعتماد مشتریان سابق و جدید همچنان در مسیر تولید قدم برمی دارم، با تلاش برای دریافت مجوز الکترونیکی نماد اعتماد این زمینه را فراهم کردیم تا دوستانی که برای اولین بار با ما همکاری می کنند بتوانند اعتماد بیشتری داشته باشند.
امیدواریم که شایسته اعتماد و انتخاب شما مشتریان عزیز باشیم، تمام سعی و تلاش طراحان دوخت برتر در تولیدی لباس کار برای جذب رضایت خاطر صد در صدی هموطنان عزیز می باشد.
از زمانی که برای مطالعه مسیر زندگی تولیدی لباس کار طراحان دوخت برتر صرف نموده اید قدردانی می نماییم.
حمایت از تولید ملی افتخار ماست

خدمات پس از فروش

در صورت مواجه شدن با اشکال در پوشاک های خریداری شده آن ها را پس می گیریم و در عوض آن ها پوشاک دیگری را رایگان می دهیم .
شرایط کاری ما ایجاب می کند که محصولات تولید شده دارای گارانتی باشد .

لباس کار های تولیدی بر حسب مشاغل

 1. لباس کار پزشکی و پرستاری
 2. لباس کار مهندسی
 3. لباس کار آشپزخانه
 4. لباس کار عملیاتی و راه سازی
 5. لباس کار کارخانه و خط تولید
 6. لباس کار شبرنگ برای دید در شب
 7. مانتوی فرم اداری
 8. مانتو فرم مدارس دخترانه و پسرانه
 9. لباس کار ایمنی در برابر مواد شیمیایی
 10. لباس کار ایمنی در برابر ماشین آلات خطرناک و برنده
 11. لباس کار ایمنی در برابر سوختگی
 12. لباس کار آتش نشانی
 13. لباس کار ایمنی برای کار در کنار کوره و فضاهای بسیار گرم

چشم انداز و اهداف

 1. ترویج فرهنگ پوشش اصیل ایرانی و اسلامی
 2. استفاده از افراد تحصیل کرده در این زمینه
 3. اشتغال زایی
 4. ترویج فرهنگ کار آفرینی
 5. تحت پوشش قرار دادن افراد نیازمند
 6. تولید پوشاک متنوع و با کیفیت بالا
 7. جلب رضایت مشتریان
 8. گسترش محصولات تولید شده ی خود بین فروشگاه های زنجیره ای در نقاط مختلف شهر