وبلاگ

لباس کار

ست لباس کار

لباسکار

تاثیر لباس کار بر انجام فعالیت های کاری، امروز متریال مختلفی در انجام انواع کارها همواره توجه بسیاری از افراد را به خود جذب کرده است.

استفاده از لباسهای کار به عنوان یکی از متریال مهم در انجام کارهای متفاوت می تواند مورد توجه باشد.

لباسکار و کارایی آن همواره مورد توجه بسیاری از افراد بوده و هست.

لذا بسیاری از افراد هستند که با انجام کارهای متفاوت، حتماً باید لباس‌ مورد نیاز را استفاده کنند تا بتوانند به راحتی به انجام کارهای خود بپردازند.

ما در این متن قصد داریم چرایی استفاده از انواع و نمونه های متفاوت آن را برای افراد مورد بررسی قرار داده و در پایان به این نتیجه برسیم که استفاده از لباسهای کار چه تاثیری بر روی روند انجام کار خواهد داشت.

پس تا پایان با ما همراه باشید.

پیراهن اداریچرایی استفاده از لباس کار

انجام کارهای صنعتی و کارهای متفاوتی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد می باشد، در بعضی از اوقات به لباسکار نیازمند می باشد.

اما اینکه چرا باید از لباسکار استفاده کنیم و چه تاثیری در روند انجام کار دارد سوالی است که همواره برای بسیاری از افراد پیش می‌ آید.

ممکن است استفاده از لباس به خصوص در تابستان برای افراد کمی زجر آور باشد.

لذا بعضی از افراد مجبور هستند که از انواع آن بر روی لباس خود استفاده نمایند.

این افراد باید با توجه به لباسی که می پوشند، این نوع لباس را نیز بر روی آن بپوشند. لذا این پوشیدن این دو بر روی هم، باعث می شود که افراد دچار یک سری از مشکلات بشوند.

این مشکلات در تابستان ها بیشتر خود را نشان می دهد و ممکن است گرمای هوا آن ها را کمی اذیت نماید.

اما استفاده از این لباس می تواند لباس زیرین شما را همیشه پاکیزه نگه دارد و یا در رعایت مسائل بهداشتی به شما کمک نماید. در بعضی از کارهای مختلف استفاده از لباس های کار الزامی است.

از این کار ها می توان به کارهای تعمیراتی و صنعتی اشاره کرد.

استفاده از این نوع لباس هم برای راحتی و هم برای آن که کوچک ترین ضربه را به شما وارد نشود، می ‌تواند مهم و کارا باشد.

توصیه ما این است که حتماً نسبت به استفاده از لباس های کار توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین کارایی از این لباس ها را مورد استفاده قرار دهید.

 

انواع لباس کار

امروزه استفاده از انواع لباس های کار در جهات مختلفی مورد توجه می باشد که دارای نمونه‌های مختلفی است ،افراد می‌ توانند با توجه به نیاز خود از آن استفاده کنند.

انواع آن با توجه به شغلی که افراد انجام می ‌دهند، می‌ تواند متفاوت باشد.

لباس های کار در بخش های پزشکی، صنعتی، ساختمانی و دیگر موارد مورد توجه افراد می باشد.

هر کدام از انواع لباس های کار، کارایی خاص خود را دارد.

به طور مثال شما نمی توانید هیچ گاه از روپوش های پزشکی در کارهای صنعتی استفاده نمایید.

گفتنی است یکی از مهم ترین لباس های کار لباس های کار صنعتی می باشد.

این لباس ها در بخش های مختلف تعمیر کاری و انجام صنایع مختلف، مانند ماشین سازی، صنایع فولاد، بلور سازی و غیر مورد توجه می باشد.

اگر بخواهیم انواع لباس مناسب کار را از گذشته تا به امروز معرفی نماییم، می‌ توان به طیف وسیعی از آن ها اشاره کرد.

به عنوان مثال انواع لباسهای کار عبارتند از لباسهای کار پزشکان، کارگران ساختمانی، زنبورداران، رانندگان، خلبانان، خدمات شهرداری، نظافتچی ها، پارکبانان و بسیاری دیگر از انواع لباس ها که دارای کاربردهای متفاوتی برای افراد می باشند.

لذا توصیه ما به افراد این است که با توجه به شغل خود از این لباس‌ ها استفاده نمایید.

طراحان دوخت برتر تماس با ما

طراحان دوخت برتر

جنس لباسکار

جنس لباس های کار با توجه به نوع آن لباس، می‌ تواند متفاوت باشد.

بعضی از افراد به دنبال آن هستند که بدانند آیا جنس لباس در کار افراد تاثیر گذار است یا خیر؟

در اینجا به سوالی که در اول متن مطرح کردیم بر می گردیم. در این مورد می توان گفت که بلی، جنس لباس کار در انجام آن بسیار تاثیرگذار است.

به طور مثال بعضی از افراد به مانند آتش نشانان با آتش سرو کار دارند.

جنس لباس آن ها باید به گونه ‌ای باشد که آتش کمترین خطر را برای آن ها به وجود آورد.

لازم به ذکر است که پارچه های مختلفی برای ساخت این لباس ها استفاده می شود.

به طور مثال لباس های خلبانی باید در مقابل آتش مقاوم باشند و به صورت سر تا سری پارچه مورد نیاز آن ها را استفاده کرد. هر نوع از انواع لباس های گفته شده دارای یک جنس مختلف می باشند که بسته به نوع کار افراد می توانند متفاوت باشند.

 

جلیقه شبرنگ دارقیمت لباس کار

قیمت با توجه به نوع آن، می ‌تواند متفاوت باشد.

بسیاری از انواع لباسکار موجود می باشند که با توجه به کارایی که دارند، قیمت بالایی را دارا می باشند.

به طور مثال لباس های خلبانی اصل قیمت بالایی را دارند.

بعضی از لباس ها ضد حریق هستند و بعضی از آن ها به دلایل کاری که افراد دارند، باید ضد ضربه باشند. پس می توان گفت نوع، در قیمت آن تاثیرگذار می ‌باشد.

به عنوان مثال از ارزان ترین انواع لباسهای کار می توان به لباسهای کار پزشکان و پرستاران که یک روپوش سفید می باشد اشاره کرد.

بعضی از افراد هستند که به دنبال لباس های ارزان قیمت می باشند.

توصیه ما به این افراد این است که به دنبال قیمت لباسهای کار ارزان قیمت نباشند.

لذا این لباس ها کیفیت لازم برای آن ها را نخواهند داشت و بعد از مدتی ممکن است فرسوده شود و از بین برود. پس سعی کنید تا لباسهای کار با کیفیت را خریداری کنید.

شما با خرید یک لباس بی کیفیت ارزان قیمت، تنها مجبور می شوید که مجدداً برای خرید لباس خود هزینه نمایید و این هزینه شما را دو برابر خواهد کرد و صرفه اقتصادی ندارد.

لازم به ذکر است که لباس بی کیفیت نمی تواند کارایی لازم را برای شما داشته باشد و ممکن است در میان راه حتی اگر خراب نشود، باعث گردد که به دلیل راضی نکردن شما مجبور شوید که آن را عوض نمایید.

 

لباس کار سبلان

لباسکار سبلان یکی از برندهایی است که در سایت دیجی کالا مشغول به فروش لباسکار است و لباسکار های تولیدی سبلان شامل مدل های زیر می شود :

 1. لباسکار طرح ایران خودرو
 2. لباسکار طرح مولکول یا اورجینال
 3. لباسکار طرح سیلور
 4. لباسکار طرح الفا
 5. لباسکار طرح بوفالو
 6. لباسکار طرح تیک مک

شما عزیزان با مشاهده فیلم زیر انواع این مدل ها را که در تولیدی لباسکار طراحان دوخت برتر تولید شده است و به مشتریان عزیز عرضه می گردد را مشاهده می کنید :

تولیدی لباس کار طراحان دوخت برتر مستقیما زیر نظر فروشگاه می باشد

این امر باعث می شود از نظر کیفیت و قیمت لباسکار های تولیدی مطمین باشیم و برای اطمینان بیش تر از این موضوع می توانید مقاله قیمت لباس کار را مطالعه فرمایید ولی برعکس در اکثر فروشگاه های لباسکار فروشی لباس ها در خارج از مجموعه و بصورت مزدی دوزی تولید انجام می شود که این کار معایب زیادی دارد که عبارتند از

 

 1. انتخاب پارچه توسط خود فروشگاه انجام نمی شود بنابراین از نوع پارچه لباسکار اطلاعات درستی ندارد و نمی تواند از این لحاظ به مشتری اطمینان و ضمانت بدهد
 2. کارگاهای مزدوزی چون از طرف فروشگاه به وسیله چک های مدت دار تسویه حساب می شوند بنابراین مجبورند به وسیله چک های دریافتی خرجکار تولید لباس کارها را خریداری کنند کم باعث افزایش قیمت مواد مصرفی و هم پایین امدن کیفیت مواد مصرفی می شود چون حق انتخاب محدودی در بازار دارند***برای اشنایی با اقلام خرج کار می توانید مقاله قیمت لباس کار مطالعه فرمایید
 3. کارگاهای مزوزدی دوزی چون همیشه از طرف یک فروشگاه کار ثابت ندارند و مجبورند از چندین فروشگاه سفارش قبول کنند بنابراین برنامه زمان بندی دقیقی برای تحویل سفارش های دریافتی از طرف فروشگاه های لباس کار نمی توانند تنظیم کنند بنابراین سفارشات همیشه با تاخیر مواجه است
 4. سرکارگران کارگاه های تولید لباس کار چون حساب شان با چک تسویه می شود مجبورند به خیاطان خود چک مدت دار به ازای حقوق ماهانه بدهند بنابراین کار در چنین شرایطی سخت است و اکثر خیاطاهای با تجربه که به راحتی با حقوق نقد و بالاتر توسط کارگاهی مستقیم تولیدی لباس کار طراحان دوخت برتر جذب می شوند حاضر به کار در چنین کارهایی نیستند و این کارگاها مجبورند از خیاطان مبتدی برای تولید لباسکار استفاده کنند که بطبع کیفیت دوخت بشدت کاهش می یابد
 5. در خرید از همچین فروشگاه هایی عملا ضمانت تضمین شده ای به مشتری ارایه نمی شود چون کار بصورت پیمانکاری است و فروشگاه بر مراحل تولید هیچ نظارتی ندارد
 6. درنهایت در روش تولید لباس کار به روش مزدی دوزی هم کیفیت بدشت کاهش پیدا می کند هم قیمت نهایی با افزایش پنجاه و گاهی صددرصدی مواجه میشود
توصیه ما

بنابراین توصیه ما این است که حتما از فروشگاه هایی لباس کاری که خودشان مستقیما تولیدی لباس کار دارند خرید کنید

فروشگاه اینترنتی طراحان دوخت برتر خود صاحب کارگاه تولیدی لباسکار است و از واگذاری سفارشات مشتریان به چنین کارگاه های اجتناب می کند و خود مجموعه بصورت مستقیم بر روی تولیدات انواع لباس کارها نظارت کامل و صددرصدی دارد و مبلغی بابت فروش به مبلغ تولیدی اضافه نمی شود و اصل رعایت فروش مستقیم و بدون واسطه رعایت می شود

 

تولید بصورت سفارشی

فروشگاه اینترنتی لباسکار طراحان دوخت برتر قادر به دریافت و انجام سفارشات بصورت شخصی و سازمانی است و می تواند در هر مدل ،طرح و رنگی که سلیقه مشتری باشد لباس کار مورد نظر را تولید و به مشتریان عزیز عرضه کند در حالی که در اکثر فروشگاه های اینترنتی چنین امکانی فراهم نیست

 

وجود فروشگاه فیزیکی پشتیبان فروشگاه اینترنتی

برخی افراد سودجو با تولید لباسکار بصورت مزدی دوزی و استفاده از پارچه های درجه 1.5 و فروش انها در سایت هایی که به خودشان تعلق ندارد سعی می کنند مشتریان عزیز را فریب داده و از عدم تخصص و اشنایی انها سواستفاده کنند و با این کار باعث سلب اعتماد مشتریان به فروشگاه های اینترنتی و صنف لباس کار فروشان می شوند اما فروشگاه اینترنتی طراحان دوخت برتر تحت حمایت صددرصدی و کامل فروشگاه فیزیکی و تولیدی لباس کار طراحان دوخت قرار دارد و بخش خدمات پس از فروش که وظایف اش در مقاله خدمات پس از فروش به شرح توضیح داده شده استاماده است تا در کمال ارامش بصورت تمام و کمال از مشتریان حمایت کرده و خدمات پس از فروش را ارایه دهد

 

نکات مهم در زمان خرید لباس کار

در زمان خرید حتما به یک سری از نکات باید توجه داشته باشید.

توصیه ما به افراد این است که قبل از خرید ، حتماً فروشگاه های معتبری که به فروش انواع لباس های کار مشغول هستند را در نظر بگیرند و سپس نسبت به خرید لباس خود اقدام نمایید.

در زمان خرید لباس حتما به کیفیت آن توجه داشته باشید.

لذا بسیاری از سود جویان هستند که با فروش لباس های فیک و تقلبی، سعی می ‌کنند که لباس های بی کیفیت را به افراد ارائه دهند. توصیه ما این است که با استفاده از فروشگاه های اورجینال و با کیفیت، بهترین لباس ها را برای خود خریداری نمایید.

قبل از استفاده از این لباس‌ ها، در ابتدا سعی کنید که جنس آن ها را مورد بررسی قرار داده و یک بار آنها را تن نمایید و پس از آن که اطمینان حاصل کردید، آن را خریداری کنید.

لازم به ذکر است پارامتر قیمت در کیفیت این لباس ها تأثیر گذار می باشد.

هر آنچه که قیمت آن بالاتر برود، ممکن است که کیفیت آن نیز بالا تر باشد.

اما بعضی از افراد ممکن است با توجه به این دیدگاه که افراد نسبت به آن دارند، لباس های تقلبی را با قیمت ‌های بالایی به فروش برسانند.

پس باید عامل تجربه، پرس جو و توجه به جنس را مورد توجه قرار داده و سپس نسبت به خرید اقدام نمایید.

 

لباس صنعتی دوبندهبحث پایانی در مورد لباس های کار

در پایان باید یک نتیجه گیری از خرید لباس های کار داشته باشیم و سوالی که در ابتدای متن به آن اشاره کردیم را، مورد بررسی قرار دهیم. در ابتدای متن به این سوال اشاره شد که:

سوال:« آیا استفاده از لباس های کار تاثیری بر روند کار افراد دارد یا خیر؟»
پاسخ:« در این مورد می توان گفت که با توجه به نکاتی که در متن به آن اشاره کردیم، بله نه تنها بر روند اجرای کار تأثیر می گذارد، بلکه باعث می شود که افراد با استفاده از این لباس های کار بهره وری و کاراییشان بالا برود. توصیه می‌ کنیم که حتماً در شغل های متفاوت خود از لباس های کار استفاده کنید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن نسبت به انجام کار خود اقدام نمایید. »

ما در طراحان دوخت برتر تلاش می کنیم تا محصولات با کیفیت بهمراه قیمت مناسب یا با اعمال تخفیف ویژه تولید نماییم و نسبت به محصولی که به دست مشتریان تحویل می دهیم دقت فراوان را داشته باشیم.

ما با تولید داخلی لباسکار تلاش داریم تا هموطنان خود را از لحاظ ایمنی در محیط کار از خطرات احتمالی حفظ نماییم.

حمایت هموطنان دلگرمی برای تولید بیشتر و در پی آن اشتغال بیشتر را برای ما در بر دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نوع لباس کار با کارشناسان طراحان دوخت تماس بگیرید تا در خصوص نوع پارچه و نحوه دوخت توضیحات بیشتری را ارائه نماید.

شماره تماس برای دریافت راهنمایی و ارسال لیست قیمت بصوئرت زیر می باشد:

فروشگاه : ۶۶۷۶۱۷۴۴_۰۲۱
مدیر فروش : ۹۵ ۴۴ ۰۱۵ ۰۹۱۲
مدیر فروش : ۶۵ ۸۷ ۹۱۰ ۰۹۳۳

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *