این فرم مخصوص کاربرانی عزیزی می باشد که تمایل دارند اقدام به ثبت سفارش طراحی و دوخت نمایند.

 • کاربر گرامی لطفا نام و نام خانوادگی خود را بنویسید

 • کاربر گرامی لطفا شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید

 • لطفا توضیحات سفارش مورد نظر خود شامل اسم : اسم مدل انتخابی تعداد کل سفارش سایز بندی رنگ بندی را در این قسمت وارد نمایید
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

انواع مختلف لباس کار طراحان دوخت

امروزه در کشورهای مختلف از جمله ایران انواع مختلفی از لباس های کار طراحی و تولید می شود. برخی از انواع آنها به شرح زیر است:

 • لباس کار ایران خودرو به صورت کاپشن و شلوار با پارچه کجراه چهار فصل و دوخت سه سوزنه
 • لباس کار یکسره طرح کانادایی یا لباس کار طرح مردانه به رنگ طوسی به عنوان لباس کار خلبانی و صنعتی
 • کاپشن شلوار مهندسی برای کار های صنعتی به رنگ سرمه ای – آبی
 • لباس کار یکسره طرح کانادایی، فلامنت کج راه درجه یک
 • کاپشن شلوار سیلور، برای کارهای مهندسی و صنعتی به رنگ طوسی
 • لباس کار مولکول، با پارچه نو بافت از جنس پلی استر پنبه، کمر کش‌دار و دوخت دو سوزنه برای لباس کار مهندسی و کارگری
 • لباس کار آلفا، شبرنگ دار، برای کار تعمیرات و امداد، مدل واگن، به رنگ طوسی، به عنوان لباس کار ایمن
 • لباس کار یکسره پاور، با رنگ سرمه ای
 • لباس کار پاور، از جنس کتان با رنگ سرمه ای
 • لباس کار دوبنده، با رنگ آبی – نارنجی
 • لباس کار ضد اسید پرومکس، با دوخت پرسی
 • و صدها نوع لباس دیگر

مزایای استفاده از لباس کار طراحان دوخت

استفاده از یک لباس کار طراحان دوخت مزیت های زیر را به دنبال دارد:

استفاده از لباس کار باعث می شود لباس شما کثیف نشود و بوی عرق نگیرد. بدون استفاده از لباس کار، لباس شما به دفعات پاره می شود و شما باید هزینه زیادی را برای خرید لباس متحمل شوید. استفاده از لباس های غیر استاندارد ممکن است، باعث آسیب رساندن به شما شود، زیرا احتمال اینکه گوشه لباس به قسمتی از قطعه کار گیر کند و باعث حادثه شود زیاد است. با به کار بردن لباس کار مناسب می توانید بر زیبایی محل کار خود اضافه کنید و روحیه کارگران خود را افزایش دهید. لباس کار سبک می تواند کارایی و تحرک کارکنان را افزایش دهد. لباس غیر استاندارد خیلی زود در محیط های صنعتی پاره می شود در نتیجه جنس لباس کار باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. با انتخاب لباس کار مناسب می توانید برای مدت طولانی در محیط کار از آن استفاده نمایید. مشاغلی که با مواد شیمیایی مانند اسید کار می کنند، باید از لباس کار مخصوص آن استفاده کنند، در غیر این صورت حوادث به وجود آمده  غیر قابل جبران خواهد بود.

سفارش دوخت لباس کار

سفارشات دوخت لباس کار توسط سایت طراحان دوخت برتر پذیرفته می شود.

ما برای پذیرش دوخت سفارشی لباس کار از طرف مشتریان عزیز سه مدل راهکار در نظر گرفته ایم:

1-دوخت بر اساس مدل و طرح قبلی مشتریان

دوخت لباس کار بر اساس مدل و طرح قبلی مشتری به این صورت انجام می شود که مشتری لباس کاری را از سال های قبل برای مجموعه خود انتخاب کرده است و از ان استفاده می کند در این صورت مشتری می تواند با ارسال عکس از لباس کار سفارشی خود از کارگاه تولیدی لباس کار طراحان دوخت برتر قیمت لباس کار مورد نظر گرفته و در صورت صلاح دید سفارش دوخت لباس کار خود در را در سایت ثبت نمایید.

2-سفارش بر اساس یکی از مدل های فرم عمومی موجود در سایت با ایجاد تغییرات دلخواه مشتری

در صورتی که مشتری گرامی یکی از مدل های فرم عمومی را انتخاب کند اما مایل باشد در قسمت های مختلف دوخت لباس کار سفارشی خود تغییراتی مانند رنگ، طرح، سایز ایجاد نمایید کارگاه تولیدی لباس کار طراحان دوخت این تغییرت را اعمال می‌کند و برآورد هزینه انجام می‌دهد در این مرحله نیز اگر مشتری تمایل به همکاری با کارگاه تولیدی لباس کار داشته باشد می تواند سفارش خود را در فروشگاه آنلاین لباس کار ثبت نمایید.

3-طراحی یک مدل اختصاصی (لباس کار سفارشی)

در طراحی اختصاصی لباس کار ( لباس کار سفارشی ) مشتری یک مدل خاص بر طبق نظر شخصی خود سفارش می‌دهد و تولیدی لباس کار طراحان دوخت برتر به بخش طراحی، سفارش طراحی لباس کار بر اساس ویژگی های درخواستی مشتری عزیز را می‌دهد و بخش طراحی کارگاه تولیدی لباس کار با لحاظ ویژگی های درخواستی مشتری طرحی را آماده می کند و در اختیار مشتری عزیز قرار می‌دهد مشتری در انتخاب طرح و مدل انتخابی کاملا آزاد است و می تواند در صورت تمایل به بخش تولید کارگاه لباس کار سفارش خود را برای انجام تحویل دهد.

شرایط دوخت سفارشی لباس کار

شرایط فروشگاه انلاین لباس کار طراحان دوخت برتر برای انجام سفارشات پذیرفته شده از مشتریان عزیز بصورت زیر است:

در طرح دوخت بر اساس مدل و طرح قبلی مشتریان باید ابتدا برای شروع دوخت 70 در صد مبلغ کل فاکتور را بصورت بیعانه برای فروشگاه واریز کنند و مابقی فاکتور در هنگام تحویل لباس کارها تسویه می شود و اگر سفارش مشتری دارای چاپ باشد برای انجام چاپ گلدوزی که قبل دوخت لباس کار انجام می شود لازم است تا در مرحله اول کل فاکتور تسویه حساب شود، اما برای چاپ های سیلک، کاتری و مدیا مشتری می‌واند بعد از دریافت لباس کار سفارش چاپ را درخواست کند و در این مرحله طرح درخواستی مشتری ابتدا و بر روی یکی از لباس ها بصورت نمونه چاپ می‌شود و در صورت تایید نهایی مبلغ فاکتور چاپ نیز تسویه حساب می‌شود و لباس کارها برای چاپ به چاپ خانه فرستاده می شوند.

در سفارش بر اساس یکی از مدل های فرم عمومی موجود در سایت با ایجاد تغییرات دلخواه مشتری لازم است که یک نمونه از لباس کار مورد نظر با اعمال تغییرات مد نظر مشتری دوخته شود و برای دوخت این نمونه لازم است مشتری فاکتور دوخت نمونه را که به مبلغ سه برابر قیمت فروم عمومی است را پرداخت کند.

مثلا : اگر لباس کارایران خودرو را مشتری انتخاب کند و تغییرات خود را بر روی ان انجام دهد و سفارش دوخت نمونه را بدهد با توجه به اینکه الان قیمت فرم عمومی لباس کار ایران خودرو مبلغ هفتاد هزار تومان می باشد. برای دوخت نمونه مشتری باید مبلغ دویست و ده هزار تومان را پرداخت نماییدالبته این مبلغ برای دوخت نمونه می‌باشد و بقیه سفارش به قیمت همان لباس کار ایران خودرویی فرم عمومی خواهد بود.

بعد از تایید نمونه توسط مشتری گرامی در این مرحله نیز مشتری 70 در صد مبلغ فاکتور را تسویه می کند و را و 30 در صد را هنگام تحویل سفارش تسویه حساب می‌شود.

در صورت داشتن چاپ گلدوزی لازم است در مرحله اول کل قبل فاکتور تسویه شود ولی در چاپ‌های سیلک، کاتری و مدیا بعد اتمام سفارش دوخت می‌توان چاپ را سفارش داد.