وبلاگ

قیمت لباس کار و ویژگی لباس کار خوب

قیمت لباس کار

در این مطلب قصد داریم شما را با انواع لباس کار و ویژگی های آن و  همچنین قیمت لباس کار آشنا کنیم.

ما در این مطلب شما را در خرید بهترین نوع لباس کار با بهترین قیمت راهنمایی خواهیم کرد.

 

قیمت لباس کار و ویژگی لباس کار خوب

زمانی که شما وارد محل کارتان می شوید، باید لباس مخصوص کار خود را پوشیده باشید، نکته مهم اینجاست که این لباس باید کاملا به روز و طبق استاندارد های جهانی باشد.

قیمت لباس کار و جنس لباس کار باید برای هر صنفی مناسب باشد، لباس های زیبا با جنس خوب تنها برای مهمانی ها و مجالس نیستند!

در اکثر مکان های کاری کارکنان ، لباس های نامطلوب و ناراحت و زمخت می پوشند. لباس هایی که به هیچ وجه برای ساعت ها کار کردن مناسب نیستند. درحالی که جنس لباس کار و همچنین قیمت لباس کار باید استاندارد و مناسب باشد و این لباس باید برای سال های زیاد قابلیت استفاده داشته باشد.

خب بنابراین شما چگونه می توانید در محل کارتان احساس راحتی کنید؟

چگونه می توانید همواره در کار سرحال و گشاده رو باشید؟

ما در اینجا لباس کار را یکی از مهم ترین عوامل می دانیم. گزینه های متفاوت و متعددی وجود دارد که می تواند لباس کار شما را بهبود بخشد که در ادامه به آن می پردازیم.

چرا من باید قیمت لباس کار و جنس لباس کار کارکنانم را بررسی کنم؟

اگر شما به عنوان یک مدیر، این بازخورد را از سوی کارکنان خود دریافت کردید که لباس کار آن ها مطلوب نیست، شاید زمان آن رسیده است که در شیوه کاری خود تغییر رویه بدهید.

البته اگر این بازخورد ها به شما می رسد و شما می دانید که جنس لباس و قیمت لباس کار مناسب نیست، ولی همچنان به خرید آن ادامه می دهید باز هم باید تغییری در شیوه کارتان ایجاد کنید.

قیمت لباس کار در ایران

قیمت لباس کار بر اساس نوع آن متفاوت می باشد:

و بسیاری لباس کار دیگر که شما می توانید تصویر و قیمت آن ها را در فروشگاه طراحان دوخت مشاهده کنید.

 

 

قیمت لباس کار در ایران دارای یک محدوده مشخصی می باشد که اکثر فروشگاه های لباس کار به آن پایبند هستند و ما نمونه ای از این قیمت ها را برای شما ذکر کردیم.

کسب و کار در حوزه لباس کار پر رونق است به شرطی که کارخانه های تولید لباس کار از جنس مناسب و باکیفیت در تولید آن ها استفاده کنند تا افراد و فروشگاه ها را برای خرید لباس هایشان به سمت خود جذب کنند.

 

چرا لباس کار باید با کیفیت باشد؟

دو دلیل مهم اینجا مطرح است که نشان می دهد کیفیت لباس کار از اهمیت زیادی برخوردار است:

۱- رضایت کارکنان و دیدن این رضایت در چهره آن ها که اهمیت بسار زیادی دارد.

۲- عملکرد بهتر کارکنان در حین کار که سبب افزایش بازدهی و بهبود کیفیت کار می شود.

خیلی از افراد این را فراموش می کنند که لباس کار جزئی از زندگی کارکنان می شود، چراکه بیشتر اوقات زندگی شان را در این لباس می گذرانند. اما این مسئله در اکثر مواقع نادیده گرفته می شود.

برای بهترین انتخاب باید چه گزینه هایی را در نظر گرفت؟

حال نوبت به انتخاب لباس می رسد. برای این انتخاب چه گزینه هایی مناسب است و جگونه باید ویژگی های بهترین لباس کار را انتخاب کنیم؟

۱- آیا این لباس مناسب من است؟

مناسب بودن و مدرن بودن لباس کار فاکتورهایی ضروری هستند که برای حفظ ایمنی و راحتی در حین کار باید آن ها را در نظر گرفت.

اگر کارکنان در حین کار احساس راحتی و شادابی کنند، بی شک تاثیر آن در بهبود کیفیت کارشان مشهود خواهد شد. همچنین باعث جلوگیری از صدمه دیدن آن ها می شود و یک فاکتور مهم برای برند و کسب و کار شماست.

۲- آیا این لباس تست شده و با دوام است؟ و آیا از سطح ایمنی مناسبی برخوردار است؟

این نکته بسیار مهم است که شما در حین کار پوشاک صحیح و با دوام به تن کنید. این موضوع برای هر کسب و کاری و در هر مکانی باید در نظر گرفته شود، به خصوص در کسب و کارهای صنعتی که باید اولویتشان باشد. بنابراین از مکان های معتبر لباس خود را بخرید و سفارش دهید.

۳- کارکنان من در این لباس چگونه به نظر می رسند؟

هنگام خرید لباس کار شما فاکتورهای زیادی را رعایت می کنید و به راحتی و ایمنی کارکنان توجه می کنید؛ اما یک فاکتور را از قلم انداخته اید. آن هم زیابیی لباس کار است که این فاکتور به خصوص برای کارکنان خانم بسیار اهمیت دارد. پس سعی کنید علاوه بر فاکتورهای مهمی مثل ایمنی و راحتی کارکنان و همچنین قیمت لباس کار، زیبایی آن را هم مد نظر قرار دهید.

فراموش نکنید، اجاره لباس می تواند گزینه قابل توجهی باشد

هر چند این گزینه در ایران زیاد کاربرد ندارد اما اشاره کردن به آن خالی از لطف نیست.

گزینه اجاره لباس کار می تواند یک گزینه بسیار مناسب و اقتصادی برای مکان هایی باشد که مشکل بودجه دارند. همچنین می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای خود لباس ها باشد، به این صورت که با اجاره دادن این لباس ها، می توان مدت زیای از آن ها استفاده کرد و کارامدی آن ها را بالا برد. که این گزینه برای کسب و کارهای صنعتی بسیار حائز اهمیت است.

در این گزینه بسیار مهم می توان ترفندی جالب و اقتصادی را پیاده کرد. این ترفند این است که شما می توانید در اجاره لباس کارتان با یک شرکت با سازمان یا کارگاه دیگر مشارکت داشته باشید.

با همه این توضیحات و تفاسیر درباره لباس های کار، مهم ترین عامل و فاکتور که باید در انتخابمان به آن توجه ویژه داشته باشیم، فاکتور ایمنی کارکنانمان می باشد که این فاکتور هم کاملا به ویژگی های لباس کار برمی گردد که در این مطلب به آن اشاره شد.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید و ما توانسته باشیم شما را در انتخاب درست برای لباس کار راهنمایی کرده باشیم.

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *