راهنمای خرید کالا از سایت طراحان دوخت برتر

سلام مشتری گرامی ما در این بخش همراه شما هستیم تا اموزش خرید اسان و مطمئن از فروشگاه طراحن دوخت برتر را به شما عزیزان اموزش بدهیم .

امیداریم تجربه خرید خوبی را از فروشگاه طراحان دوخت داشته باشید و با معرفی ما به دوستان خود و با قرار دادن کد تخفیف خود در اختیار انها ، با اولین خرید انها شما نیز برنده کد تخفیف همکاری در فروش فروشگاه شوید و در خریدهای بعدی از انها استفاده نمایید و همچنین باعث خوشحالی است در هر مرحله به مشکلی بر خورد نمودید با ما تماس بگیرد تا همراهی تان کنیم.

وقتی وارد سایت شده اید از طریق سه روش می توانید کالاهای مورد نظر را پیدا کنید .

راه حل اول :

روی منوی بالای سایت روی برگه فروشگاه کلیک کنید و وارد فروشگاه سایت شوید و از همه محصولات بازدید نماید و محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

راه حل دوم :

از طریق باکس جستجو اسم کالای مورد نیاز را جستجو کنید و کالای مورد نیاز را پیدا کنید

راه حل سوم :

از طریق دسته بندی گوشه سایت که بصورت زیر نوشته شده اند انتخاب کنید

1- لباس کار یکسره

2- لباس کار دوتیکه

3- لباس کار دو بنده

4- لباس فرم اداری

6- لباس کار رستورانی

7- لباس کار تابستانی

8- لباس کار زمستانی

نوشته شده با کلیک روی گزینه مورد نظر به دسته بندی انواع ان محصول می روید و می توانید محصول مورد نظر را از ان دسته بندی انتخاب کنید.

بعد از پیدا کردن محصولات مورد نیاز با کلیک بر روی دکمه انتخاب سایز بندی سایز محصول را مشخص میکنید و با کلیک بر روی انتخاب تعداد  ، تعداد درخواستی از ان سایز را مشخص می کنید و بعد از انتخاب همه سایزها و مشخص کردن تعداد هر کدام از سایزها رنگ انتخابی را نیز مشخص می کنید و این مرحله را برای هر یک از محصولات بصورت جداگانه انجام می دهید و در اخر بر روی دکمه خرید کلیک می کنید .

بعد از مرحله انتخاب محصول به مرحله خرید محصول میرسیم که برای تکمیل این بخش لازم است اول بر روی دکمه سبد خرید که در بالای سایت گوشه سمن چپ قرار دارد کلیک کنید با ورود به این بخش باید گزینه ثبت نام را انتخاب کنید در این مرحله باید در باکس اول نام و نام خانوادگی را وارد کنید و در باکس دوم شماره موبایل خود را وارد نمایید سپس کدی به عنوان پسورد برای شما ارسال می شود شما در این مرحله باید وارد بخش ورود شده و با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود و رمز عبور وارد بخش چاپ پیش فاکتور شوید .

با ورود به پنل کاربری شما می توانید پیش فاکتور محصولات انتخابی خود را دریافت نمایید برای انتخاب نوع فاکتور خود لازم است بر روی یکی از دو دکمه موجود در صفحه کلیک کنید که یکی از فاکتورها بصورت فاکتور ازاد محاسبه می شود که بدون در نظر گرفتن مالایت و عوراض است که قیمت کالا در فاکتور با قیمت های سایت محاسبه می شود اما فاکتور دوم براساس فاکتور رسمی محاسبه می شود و به مبلغ کل قیمت ها سایت در فاکتور رسمی 10درصد به عنوان مالیات و 5 در صد به عنوان عوارض بصورت اتوماتیک اضافه می شود چون در قبال فاکتور رسمی از ما کد ملی دریافت می شود و فاکتور به اداره مالیات معرفی می شود پیشنهاد ما برای شما مشتریان عزیز خرید بصورت فاکتور ازاد می باشد بعد از انتخابنوع پیش فاکتور وارد صفحه ای می شوید که فاکتور در ان قابل مشاهده است در این صفحه لطفا روی دکمه دانلود یا چاپ فاکتور کلیک نمایید تا پیش فاکتور برای شما ذخیره شود.

 

توجه : لطفا فاکتور را در گوشی یا کامپیوتر خود ذخیره کنید برای ادامه مراحل نیاز است.

در این مرحله پس از دریافت پیش فاکتور از سایت برای هماهنگی با واحد فروش ، فروشگاه تماس تلفنی یا از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار می کنید و پس از همگانی و اعلام موجودیت کالا وجه فاکتور را به شماره کارت یا حسابی که زیر فاکتور قید شده است واریز می فرمایید و عکس فیش واریزی همراه پیش فاکتور برای شماره تلفن 09120154495واتساپ یا تلگرام می فرمایید تا سفارش شما در مرحله بسته بندی و ارسال قرار بگیرید.

بعد از بسته بندی و اماده شدن مرسوله شما از واحد ارسال کالای انبار با شما تماس گرفته می شود برای هماهنگی برای ارسال کالا لطفا با همکاران ما برای ارسال به موقع و سریع همکاری بفرمایید.